Sajūtu telpa: tālrunis pierakstam: +371 25904819 (Dace Cīrule)

Sejas un dekoltē modelējošā masāžaSejas modelējošā masāža (manuālā plastika)   2h/35 eur

Manuālās plastikas laikā iedarbojas uz dekoltē, kakla un sejas muskuļiem, līdzsvarojot pārāk saspringto un mazāk aktīvo muskuļu stāvokli. Tā ir sejas dziļā muskuļu masāža, kas sniedz tūlītēju, noturīgu liftinga efektu bez invazīvo produktu un bez aparāttehnoloģiju izmantošanas. Šīs procedūras laikā tiek paātrināti vielmaiņas procesi  sejas ādā, toksīnu un liekā šķidruma izvade, paaugstinās ādas elastība, sejas āda tiek piesātināta ar skābekli, uzlabojas asinsrite ādas virsējā slānī un aktivizējas kolagēna un elastāna sintēze. Līdz ar to sejas un kakla ādas reljefs kļūst līdzenāks un nostiprinās sejas ovāla kontūra. Tiek mazināta tūska un uzlabota sejas limfātiskās sistēmas darbība.

Manuālās plastikas laikā var tikt izmantotas un apvienotas apvienotas vairākas tehnikas - split masāža, postizometriskā muskuļu relaksācija, vakuummasāža, intraorālā masāža, limfodrenāža. Liftinga efekts ir redzams jau pēc pirmās procedūras, bet, lai sasniegtu ilgstošu un paliekošu efektu, ir vēlams veikt procedūru kursu, kuru var apvienot arī ar sejas vingrošanu mājās, ātrāku un labāku rezultātu sasniegšanai.

Kontrindikācijas - iekaisuma procesi ādā, saaukstēšanās, infekciozas ādas saslimšanas, kuperoze, mugurkaula trūce kakla, plecu vai krūšu zonā. Pēc mezoterapijas procedūrām - jebkādas sejas plastikas procedūras ir kontrindicētas 6 mēnešu periodā pēc mezoterapijas kursa ( bet, veicot modelējošo masāžu kursu pirms mezoterapijas kursa, sasniedzamo sejas ādas un muskuļu uzlabojuma efekts dubultojas).

Atjaunojoša sejas masāža Sajūtu telpāPēctraumu masāža sejai un dekoltē  1h30 min/ 30 eur

Jūsu sejas āda tiks attīrīta ar maigu kosmētisko pieniņu, tādējādi to atbrīvojot no dekoratīvās kosmētikas un netīrumiem. Ar saudzējošu skurbi atbrīvota no atmirušajām šūnām. Tas tonizēs, atsvaidzinās un sagatavos Jūsu ādu turpmākajām manipulācijām. Sejas un dekoltē zonas masāža ar maigu kosmētisko eļļu, kas ir piemērota maigajai sejas ādai un, pēc nepieciešamības pievienotu, vieglu ēterisko eļļu sajaukumu, uzlabos asinsriti un vielmaiņas procesus sejas ādā, tā kļūs veselīgi starojoša, tiks sekmēta toksīnu un liekā šķidruma izvade. Īpašas masāžas tehnikas ļauj mazināt tūskainību pēcoperāciju laikā, izlīdzina nevienmērīgo ādas reljefu pēc biorevitalizācijas procedūrām, stimulē audu atjaunošanās procesus. Šī masāža ir dziļi relaksējoša, atjauno visa organisma iekšējos resursus un spēku. Sejas un dekoltē zonas masāžas laikā pilnībā aizmirstiet visu, kas ir apkārt, uz brīdi pārstājiet domāt un ļaujiet sev doties ārpus laika un telpas.

Mainoties gadalaikiem un klimatiskajiem apstākļiem, sejas āda kļūst sevišķi jūtīga. Tā var kļūt ievērojami sausāka un radīt diskomforta sajūtu. Tādēļ ir sevišķi svarīgi sejas ādu pareizi mitrināt un pabarot. Nepieciešamības gadījumā, labāku rezultātu sasniegšanai, izmantosim tieši Jūsu sejas ādas īpatnībām piemērotāko sejas masku, serumu un dienas krēmu. Palutiniet savu ādu ar šo brīnišķīgo sejas masāžu un to pamanīsiet ne tikai Jūs, bet arī Jūsu apkārtējie cilvēki.

Ajurvēdas masāža sejaiMukhabjanga - Ajurvēdas kosmētiskā masāža sejai 1h30min/30 eur

Relaksējoša Ajurvēdas punktu masāža, kuras laikā iedarbojas uz seju, dekoltē, galvu, rokām un vēderu ar atbilstošu Ajurvēdas masāžas eļļas maisījumu. Punktu masāža dod dziļu relaksāciju un iedarbojas uz visu organismu kopumā. Iedarbība uz Marmas punktiem palīdz regulēt centrālo nervu sistēmu, asinsspiedienu, uzlabo redzes atmiņu, iedarbojas uz limfātisko sistēmu, noņem muskuļu saspringumu krūšu rajonā. Uzlabo asins apgādi smadzenēm. Mukhabjanga masāža iedarbojas arī uz vecajā, nepārstrādātajām emocijām, pārgurumu un bezmiegu, palīdz no organisma izvadīt lieko šķidrumu un šlakvielas. Mukhabjangas masāžas kosmētiskās iedarbības rezultātā uzlabojas sejas ādas un muskuļu stāvoklis, tā tiek pabarota un tonizēta, pabaro galvas ādu un matu saknes. Pičas izmantošana palīdz atslābināties, stimulēt hipofīzi un iegrimt iekšējā pasaulē, attīsta intuīciju.

Vakuuma masāža sejai Vakuuma masāža sejai un dekoltē 30 min/ 17 eur

Sejas masāžai tiek izmantotas speciālas vakuuma bankas ar dažādu izmēru kolbām. Ar to palīdzību iespējams ievērojami uzlabot sejas ādas elastību un ādas tonusu, atjaunot sīko kapilāru tīklu, aktivizēt asins cirkulāciju, likvidēt limfostāzi audos, izvadīt toksīnus, mazināt taukaudu slāni dubultzodā, atjaunot kalogēna šķiedras sejas ādā, mazināt sīkās krunciņas ap acīm un ap lūpām.

Masāžas laikā tiek izmantota dabīgā bāzes eļļa ar īpaši veidotiem ēterisko eļļu sajaukumiem - liftingam; novecojošai, nogurušai ādai; ādai ar kuperozi asinsvadu stiprināšanai; maisījums audu piesātināšanai ar skābekli (tiem, kas ilgstoši uzturas telpās bez dabīgās ventilācijas, intensīvajiem smēķētājiem, autobraucējiem). Masāžas noslēgumā tiek uzklāta sejas maska, kas nostiprinās sasniegto rezultātu, nomierinās sejas ādu, atsvaidzinās tās toni, sniegs tai nepieciešamās minerālvielas.

Kontrindikācijas sejas vakuuma masāžai - herpes, sēnīšu saslimšanas, kārpas, atvērtas brūces, sejas nerva iekaisums, strutaini vai iekaisuši ādas bojājumi, sejas ādas saslimšanas, ko izraisījuši vīrusi, paaugstināta ķermeņa temperatūra, audzēji, nevusi, paaugstināta matiņu augšana, rinofīma, hipertrofiskas rētas.
Daces Cīrules - Sajūtu Telpa - sejas un ķermeņa skaistumkopšanas procedūras Jelgavā. Piedāvājumā sejas kopšanas procedūras, mikroadatu terapija, dabīgais augu pīlings, aromakosmetoloģija, relaksējošas masāžas, manuālā limfodrenāža un gaisa zābaki, ietīšanas procedūras, masāžas figūras korekcijai, Ajurvēdas masāžas, Tibetas Planetāro skanošo trauku terapija. Kādreizējās adreses, www.dclounge.lv, vietā turpmāk meklē www.sajututelpa.lv

 .