Iespējams iegādāties gan drukātas, gan virtuālās dāvanu kartes par jūsu izvēlēto summu. Drukātā veidā - ierodoties personīgi, virtuālās - uzklikšķinot lodziņu "FromMe" un sekojot instrukcijām mājas lapās.

!!! Lūdzu pievērst uzmanību, ka ar 2019. gada aprīli esmu pārtraukusi sadarbību ar portālu "Lieliskas dāvanas". Iegādātās dāvanu kartes variet izmantot citu pakalpojumu saņemšanai no portāla sadarbības partneriem, iepriekš vienojoties ar portāla "Lieliskas dāvanas" administratoriem.

Dāvanu kartes salonā var iegādāties maksājot skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu kartēm.

DC lounge dāvanu karšu derīguma termiņš - 3 mēneši. Pēc derīguma termiņa beigām kartes izmantot nav iespējams.

Elektroniskās dāvanu kartes

Ja atrodies ārzemēs, kādā citā Latvijas pilsētā, vai par dāvanu kartes iegādi iedomājies ārpus darba laika, tā nav problēma. Klikšķini uz blakus redzamo baneri un izvēlies sev tīkamo no piedāvātajām iespējām "DC lounge" profilā - konkrētu procedūru, vai naudas summu. Saņem savā e- pastā, izdrukā un dāvini! Vienkāršāk nevar būt. Derīguma termiņšs 1 gads.

DC lounge dāvanu kartes

Skaistumkopšanas salona dāvanu kartes skaistas kartiņas izskatā, kas periodiski maina savu vizuālo tēlu - konkrēta procedūra vai naudas summa - pēc dāvinātāja vēlmēm. Zvani, vienojies par ierašanās laiku un dodies uz salonu. Apmaksa skaidrā naudā vai ar bankas karti. Derīguma termiņšs 3 mēneši.

Daces Cīrules privātprakse - DC lounge - sejas un ķermeņa skaistumkopšanas procedūrām Jelgavā. Piedāvājumā sejas kopšanas procedūras, mikroadatu terapija, dabīgais augu pīlings, aromakosmetoloģija, vaksācija, relaksējošas masāžas, manuālā limfodrenāža un gaisa zābaki, ietīšanas procedūras, masāžas figūras korekcijai, pretcelulīta masāžas, manikīrs, pedikīrs, dekoratīvais grims.

 .